Norwegia – kurs paragraf 17 (46c)

Lokalizacja:
Polska
Rodzaj umowy:
inna
Opis stanowiska:

Od 2008 roku przeszkoliliśmy ponad 2500 monterów rusztowań. Kurs paragraf 17 (46c) jest to kurs bezpieczeństwa do pracy na wysokościach powyżej 5m wg norm norweskich. Zajęcia prowadzone są w języku polskim. Jednocześnie informujemy oraz przestrzegamy, że powstaje wiele nowym firm, które organizują kurs Paragraf46C jednak certyfikaty wydawane przez te jednostki nie są honorowane w Norwegii. Nasza jednostka certyfikująca jest jedna z najbardziej uznawanych firm szkolących w całej Skandynawii. Dlatego dajemy 100% gwarancję, że dokumenty wydane przez naszą jednostkę są honorowane przez pracodawców w całej Skandynawii.

Termin najbliższego kursu:

      • 17.04 - kurs paragraf 17 Gdańsk
      • 24.04 - kurs paragraf 17 Szczecin

Warianty:

Przygotowaliśmy dwa warianty kursu w bardzo konkurencyjnych cenach:

PIERWSZY:
2200 PLN Brutto: Cena obejmuje: przeprowadzenie zajęć, opłata za egzamin, materiały szkoleniowe, zdjęcie w formie cyfrowej (potrzebne do karty plastikowej), wydanie certyfikatu - kartę plastikową oraz certyfikat papierowy, przerwę kawową (herbata,kawa,woda,ciastka), parking bezpłatny przy ulicy Celnej 1 w Szczecinie. Cena nie obejmuje: zakwaterowania, wyżywienia. Wystawiamy FV na całą wartość kursu, proszę przygotować dane firmy lub osoby fizycznej na którą ma być wystawiona FV.

DRUGI:
2400 PLN Brutto: Cena obejmuje: przeprowadzenie zajęć, opłata za egzamin, materiały szkoleniowe, zdjęcie w formie cyfrowej (potrzebne do karty plastikowej), wydanie certyfikatu - kartę plastikową oraz certyfikat papierowy- przerwę kawową (herbata,kawa,woda,ciastka). Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z drugą osobą z kursu*, śniadanie oraz obiad**. Bezpłatny parking przy ulicy Celnej 1 w Szczecinie. Wystawiamy FV na całą wartość kursu, proszę przygotować dane firmy lub osoby fizycznej na którą ma być wystawiona FV.

Wymagania:

Potrzebne są 2 zaświadczenia:

      • pierwsze: doświadczenie w pracy na rusztowaniach minimum 6 miesięcy (dokument może mieć formę świadectwa pracy, certyfikatu, referencji potwierdzających czas trwania zatrudnienia lub zaświadczenia od pracodawcy)
      • drugie: potwierdzenie odbycia szkolenia praktycznego min. 72 godziny na min. 3 rożnych typach rusztowań - do pobrania tutaj
Email Do Kontaktu:
Telefon Do Kontaktu:

tel: 506045052

  • Facebook
  • GoldenLine
  • LinkedIn

Uwaga

Zapraszamy do kontaktu!